FLEXXI  

    Web Tabanlı ,   Pratik ,  Esnek ,  Kolay

  • "Oteller   Programınız <B>FLEXXI</B> Olsun"
  • "Restoranlar   Programınız <B>FLEXXI</B> Olsun"
  • "Cafeler   Programınız <B>FLEXXI</B> Olsun"
  • "Marketler   Programınız <B>FLEXXI</B> Olsun"

WebDesk

FLEXXI Otel Yönetim Sisteminin Önbüro modülü WebDesk, satış noktaları, depolar, pos, market gibi otelin tüm departmanlarıyla birlikte tek bir bütün olarak çalışır. Sisteminizin verimliliğini arttırır.

m
Resmi tam boy görmek için mouse sağ tıklayıp yeni sekmede açın

m
Resmi tam boy görmek için mouse sağ tıklayıp yeni sekmede açın

Başlıca Özellikler
Tek Tuşla Check-In işlemi, Çok kolay Grup Check-In işlemi, tek tuşla Check-Out işlemi.
Çok kolay Grup oluşturabilme. Grup Folyosu ve Gruptaki her odanın ayrı folyosu vardır.
Oda ve kişi bazında, hesap takibi. Tek Ekranda Tüm Oda Bilgilerine hakimiyet. Tek ekranda Odaya ait tüm Parasal Girdileri ve çıktıları yapabilme.
Detaylı Oda Folio

m
Resmi tam boy görmek için mouse sağ tıklayıp yeni sekmede açın
Detaylı Misafir Kimlik Bilgileri bölümü. Kayıt Formundan Firma Bilgilerine kolayca ulaşım. Fatura keserken dilerseniz kalan kişiye , dilerseniz firmaya dilerseniz başka bir şahsa fatura kesebilme imkanı.
Misafir mesaj sistemi ve Oda Mesaj Sistemi. Tl veya Döviz olarak ve oda tipleri bazında fiyat tanımlama ve C/In anında dilerseniz TL Dilerseniz Döviz Fiyatlarını kullanabilme imkanı.
Dilerseniz sabit fiyat , dilerseniz dilediğiniz fiyatı uygulayabilme imkanı. Oda değiştirme (room change) Tek Tuşla. Oda Hesabını başka bir odaya aktarım tek tuşla. Erken check-out , aynı odanın aynı gün içinde birden fazla satışı.
Toplu rezervasyonlar, Toplu Check-In işlemleri çok kolay.

m
Resmi tam boy görmek için mouse sağ tıklayıp yeni sekmede açın
Grup check-out işlemi. Gruptan oda ayırma, Gruba Oda ekleme, Münferit odaları grup haline getirebilme özelliği.
Raporlamada kullanılan filtreleme sistemi ile çok seçenekli rapor alma imkanı. Geçici olarak otelden ayrılan misafir odasını Askıya Alma özelliği.
Günlük konaklama listesi, günlük gelenler listesi, pansiyon dağılım raporu, Genel Yönetim Raporu gibi raporları rapor filtreleri ile çok detaylı oluşturabilme imkanı.

m
Resmi tam boy görmek için mouse sağ tıklayıp yeni sekmede açın
Birden çok sekme açarak çalışma sistemi ile yarım kalan işlemlerinize sonrada devam etme olanağı ile çok verimli program kullanımı.

Daha fazlası için DEMO talebinde bulunun.

FLEXXI WebDESK Kullanım Fiyatları


FLEXXI flexxi web tabanlı pratik yazılım otel lokanta cafe bar market program ucuz kiralık KİRALIK YAZILIM PRATİK OTEL CAFE LOKANTA BAR WEB TABANLI market restaurant restoran yönetim YÖNETİM uygulama servis el terminali android safari EL TERMİNALİ sipariş SİPARİŞ sistem hızlı HOTEL hotel MOTEL motel programı yazılımı ADİSYON adisyon fiş FİŞ stok cari CARİ muhasebe üretim ÜRETİM imalat İMALAT reçete REÇETE otomasyon WEBDESK desk front office önbüro ÖNBÜRO ikram İKRAM resepsiyon PROGRAMI YAZILIMI restaurant takip takibi