FLEXXI  

    Web Tabanlı ,   Pratik ,  Esnek ,  Kolay

  • "Oteller   Programınız <B>FLEXXI</B> Olsun"
  • "Restoranlar   Programınız <B>FLEXXI</B> Olsun"
  • "Cafeler   Programınız <B>FLEXXI</B> Olsun"
  • "Marketler   Programınız <B>FLEXXI</B> Olsun"

Ürünler

En küçüğünden, en büyüğüne kadar tüm otellerin ihtiyacını karşılayabilecek kapasitede, kullanımı kolay, işlevsel bir OTEL YÖNETİM SİSTEMİ. Önbüro ve Muhasebe Entegre

Restoranlar, Cafeler, Barlar gibi yiyecek-içecek satışı ve üretimini yapan işletmelerin en büyük yardımcısı. RESTORAN YÖNETİM SİSTEMİ Satış, Muhasebe, Üretim Takibi.

Fast Food, Market gibi hızlı satış yapan işletmelerin kasa işlemleri ve arka plandaki muhasebe ve üretim işlemleri için geliştirilmiş HIZLI SATIŞ SİSTEMİ.

WebDesk, WebRest yada WebPos ile birlikte kullanılan ve işletmenin her türlü cari hesap takibi, stok takibi, üretim işlemleri gibi hesap kitap işlemlerini gerçekleştirdiğiniz FLEXXI programlarının ana motoru.

Cep Telefonu ve Tabletler için özel yazılmış WebRest ile entegre çalışan Cepten Sipariş Modülü. Her telefonda çalışabildiğinden dilerseniz garsonların kendi cep telefonlarını da kullandırabilirsiniz, böylece maliyetiniz düşer.

Cep Telefonu için özel yazılmış Patron Modülü. Cebinizden her an otelinizin durumunu izleyin. Raporlarınızı rahatça alın. Her türlü cep telefonu ile uyumludur.

Cep Telefonu için özel yazılmış Patron Modülü. Cebinizden her an restoranınızın / marketinizin durumunu izleyin. Raporlarınızı rahatça alın. Her türlü cep telefonu ile uyumludur.


FLEXXI flexxi web tabanlı pratik yazılım otel lokanta cafe bar market program ucuz kiralık KİRALIK YAZILIM PRATİK OTEL CAFE LOKANTA BAR WEB TABANLI market restaurant restoran yönetim YÖNETİM uygulama servis el terminali android safari EL TERMİNALİ sipariş SİPARİŞ sistem hızlı HOTEL hotel MOTEL motel programı yazılımı ADİSYON adisyon fiş FİŞ stok cari CARİ muhasebe üretim ÜRETİM imalat İMALAT reçete REÇETE otomasyon WEBDESK desk front office önbüro ÖNBÜRO ikram İKRAM resepsiyon PROGRAMI YAZILIMI restaurant takip takibi