FLEXXI  

    Web Tabanlı ,   Pratik ,  Esnek ,  Kolay

  • "Oteller   Programınız <B>FLEXXI</B> Olsun"
  • "Restoranlar   Programınız <B>FLEXXI</B> Olsun"
  • "Cafeler   Programınız <B>FLEXXI</B> Olsun"
  • "Marketler   Programınız <B>FLEXXI</B> Olsun"

Haberler

TOMBİK OCAKBAŞI / Adana   FLEXXI yazılımlarını kullanıyor  01/10/2015

m

Tombik Ocakbaşı'nda El terminalli sipariş yazılımımız RestMobile ile siparişler alınıyor, kasada WebRest Restoran Modülümüz kullanılmakta, hesap kitap işlerini WebOffice ile arka planda tutuyorlar.

Ayrıca RestBoss ( Cep telefonları için PATRON MODÜLÜ ) ile de İşletme sahibi cep telefonundan her an işyeri ile ilgili tüm raporları alabilmekte.

m

SÜZER RESORT HOTEL / Susanoğlu/Mersin   FLEXXI yazılımlarını kullanıyor  12/08/2015

m

Süzer Resort Hotel'in Genel Müdürü Sayın YUSUF BAKICI " Değerli misafirlerimiz hotelimiz sizleri en güzel şekilde ağırlamak için artık hizmetinize girmiştir. 2015 sezonunda baştan aşağı yenilenen SÜZER RESORT HOTEL , Akdeniz’in engin mavisinin temiz ve muhteşem sahili ile buluştuğu Atakent'te (Susanoğlu) misafirlerini ağırlıyor. Deniz ve güneşin muhteşem ahengini üstün hizmet kalitesiyle buluşturan tesisimiz ailenizle keyifli ve eğlenceli vakit geçirebilmeniz için hertürlü konforu sizler için düşünmüştür. Tesisimiz eşsiz manzaralara açılan farklı tipteki oda seçenekleri ile her yaştan misafire hitap ediyor. Denize sıfır konumu ile ailelerin tercih edebileceği, konforlu bir konaklama alternatifi sunuyoruz... " dedi. Tel : 0324 722 3 222

SÜZER RESORT HOTEL   FLEXXI Yazılımlarının tamamını kullanıyor. Önbüroda WebDesk, Muhasebede WebOffice, Restoranda WebRest ve kiosk terminaller ile WebPos Hızlı Satış Sistemini kullanmakta. Ayrıca DESK-BOSS yazılımı ile Otelin tüm hareketlerini cep telefonundan izleyebiliyorlar.

m


FLEXXI flexxi web tabanlı pratik yazılım otel lokanta cafe bar market program ucuz kiralık KİRALIK YAZILIM PRATİK OTEL CAFE LOKANTA BAR WEB TABANLI market restaurant restoran yönetim YÖNETİM uygulama servis el terminali android safari EL TERMİNALİ sipariş SİPARİŞ sistem hızlı HOTEL hotel MOTEL motel programı yazılımı ADİSYON adisyon fiş FİŞ stok cari CARİ muhasebe üretim ÜRETİM imalat İMALAT reçete REÇETE otomasyon WEBDESK desk front office önbüro ÖNBÜRO ikram İKRAM resepsiyon PROGRAMI YAZILIMI restaurant takip takibi